Program kolędy (aktualizacja 21.01.2018)
21.01.2018 niedziela
Początek kolędy od godz. 15.00
- Konopnickiej
- Dworcowa i Przemysłowa
22.01.2018 poniedziałek
Początek kolędy od godz. 15.30
- Wajdy (dawna Lewartowskiego)
- Zajączka
- Kościuszki, Garbarska, Niska, Wąska
01.2018 wtorek
Początek kolędy od godz. 15.30
- 1 – go Maja (1 – 20b)
- 1 – go Maja (23 – 41)
- Kasztanowa
24.01.2018 środa
Początek kolędy od godz. 15.30
- Słowackiego
- Limanowskiego, ul. Rycerska, ul. Kilińskiego
25.01.2018 czwartek
Początek kolędy od godz. 15.30
- Piłsudskiego
- Kunickiego
- św. Jadwigi, pl. Tuwima
26.01.2018 piątek
Początek kolędy od godz. 15.30
- Gdańska, pl. Magistracki
- Sienkiewicza, ul. Aptekarska
- Książęca, ul. Skrzetuskiego
27.01.2018 sobota
Początek kolędy od godz. 15.30
- Rynek
- Teatralny, Traugutta, Dojazdowa
- Kościelny, ul. Kościelna, ul. Pankiewicza, ul. Kossaka
29.01.2018 – poniedziałek
Początek kolędy od godz. 15.30
- Kolęda dodatkowa (na indywidualne zgłoszenia)
Kolęda odbyła się już w mieszkaniach przy ulicach: [aktualizacja 21.01.2018]
02.01.2018 (wtorek):
- ul. Szpitalna, ul. Czerwonego Krzyża, ul. Lotników
- ul. Batorego, ul. Nowogrodzka
- ul. Wysockiego
03.01.2018 (środa):
- ul. Niepodległości (nieparzyste)
- ul. Niepodległości (parzyste)
- ul. Kasprowicza
04.01.2018 (czwartek):
- ul. Jagielońska
- ul. Piotra Czajkowskiego
- ul. Wronia, ul. Piastowska
05.01.2018 (piątek):
- ul. Welońskiego
- ul. Hutnicza
- ul. Okrzei 2-9 +blok nr 1
07.01.2018 (niedziela):
- ul. Słowicza 19-51 + blok nr 13
- ul. Słowicza 2-18 + blok nr 11
- ul. Okrzei 10-15 + blok nr 3
08.01.2018 – poniedziałek
- Moniuszki 2- 30
- Moniuszki 32- 60 (parzyste)
- Moniuszki 5 – 39 (nieparzyste)
09.01.2018 – wtorek
- Moniuszki 66 I
- Moniuszki 66 II
- Moniuszki 68 a-d
10.01.2018 – środa
- Moniuszki 68 e-i
- Młynarska 9-20
- Młynarska 21-39
11.01.2018 – czwartek
- ul. Mickiewicza 34-54 (parzyste)
- ul. Mickiewicza 2-32 (parzyste)
- ul. Poleska i Łukowa
12.01.2018 – piątek
- ul. Mickiewicza 31-69 (nieparzyste)
- ul. Mickiewicza 3-29 (nieparzyste)
- ul. Tetmajera, ul. Ptasia, ul. Sowia, ul. Syrokomli
13.01.2018 – sobota
- ul. P. Skargi 30-42
- ul. P. Skargi 43-48
- ul. Mączna
14.01.2018 – niedziela
- ul. Rolnicza
- ul. Cicha
- ul. Głowackiego
15.01.2018 poniedziałek
- Browarna, ul. Lubelska
- Mazowiecka, ul. Przebieg, ul. Kasprzaka
- P. Skargi 19-29
16.01.2018 wtorek
- Zakopiańska
- Wyspiańskiego, Ossowskiego
- P. Skargi 1-14
17.01.2018 środa
- Buczka 1-10
- Buczka 11 – 15
- Schmidta
18.01.2018 czwartek
- Aleja Wyzwolenia 25 – 59 nieparzyste
- Aleja Wyzwolenia 32 – 54 parzyste
- Chrobrego
19.01.2018 piątek
- Dmowskiego od 10 do końca – parzyste
- Dmowskiego od 1 do 8A
- Aleja Wyzwolenia 2-28 parzyste
20.01.2018 sobota
- Pługa
- Nowy Świat, Mała
- Aleja Wyzwolenia 1-19 nieparzyste