Ogłoszenia parafialne

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18.07.2021

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 

  1. Msza św. w Sanktuarium M.B. Bolesnej. Msze św. w Sanktuarium w każdą sobotę o godz. 8.00.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy; we wtorek – bł. Czesława, prezbitera w czwartek – św. Marii Magdaleny, w piątek  św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy w sobotę – św. Kingi, dziewicy.
  3. W przyszłą niedzielę przypada święto Jakuba Apostoła. W tym dniu również kierowcy i podróżujący czczą swego patrona św. Krzysztofa. Z tej racji po Mszach św. będzie błogosławienie pojazdów mechanicznych. Wdzięczni Panu Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry swoimi ofiarami pomagamy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Świdnickiej na Jasną Górę, która w tym roku będzie wyłącznie “namiotowa”.
  5. Zeszłej, drugiej niedzieli miesiąca, taca w całości przeznaczona była na remont wieży naszej świątyni. Zebraliśmy kwotę 6.842 złote. Serdeczne “Bóg zapłać!” za składane na ten cel ofiary.
  6. Fundacja VIA SALUTIS zaprasza na warsztaty ceramiczne 24.07; 13.08.; I Grupa 10-12; II Grupa 12.30 – 14.30.prowadzone przez Pani Sylwię Sobieraj-Borowiec. Obowiązują zapisy tel.: 604-390-742.
  7. Kancelaria Parafialna w miesiącach letnich lipcu i sierpniu czynna jest w poniedziałek, środę i piątek od godz. 10.00 do 12.00, oraz w środę od 16.00 do 17.00.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedziela”, “Gość Niedzielny”, “Dobre Nowiny”, oraz numeru miesięcznika “W Akcji”.
  9. Na przeżywany czas wakacji i urlopów, dzieciom, młodzieży, nauczycielom i rodzicom życzymy dobrego, owocnego i miłego czasu wakacji przeżywanego zawsze z Panem Bogiem.

Proboszcz Parafii

ks. dr Wiesław Rusin

WordPress Lightbox Plugin