Pielgrzymki

[02-08.04.2018] (poniedziałek-niedziela) Pielgrzymka do Włoch z okazji 50-tej rocznicy śmierci Ojca Pio organizowana przez naszą Parafię

W programie m.in. Rzym, Asyż, Wenecja, San Giovanni Rotondo i Sanktuarium Świętego Michała Archanioła.

Koszt: 250 Euro plus 350 złotych.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

Plan pielgrzymki:

Termin: 02.04. – 08.04.2018

 Dzień  1           Wyjazd w godzinach popołudniowych ok. 15:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy Austrię do Włoch. Nocny przejazd.

 Dzień  2           Przed południem przyjazd do Asyżu tam Msza Święta i zwiedzanie miasta Św. Franciszka  i  Św. Klary.  Po południu przejazd do Sanktuarium Św. Rity – patronki rzeczy beznadziejnych. Zwiedzanie , kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.

 Dzień  3           Śniadanie i wyjazd do Monte Cassino nawiedzenie klasztoru Benedyktynów oraz cmentarza żołnierzy polskich. Tam Msza Święta i przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra oraz nawiedzenie grobu Jana Pawła II , a następnie przejście trasą spacerową do Pl. Nawona oraz Fontanny Di Trevi. Kolacja i nocleg w hotelu.

 Dzień  4           Po Śniadaniu kontynuacja zwiedzania Rzymu : Bazylika Św. Jana na Lateranie, Św. Schody, Bazylika S.M Maggiore , Koloseum , czas wolny i wyjazd na półwysep Gargano. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień  5           Msza Święta w grocie Św. Michała Archanioła , śniadanie i wyjazd do San Giovanni Rotondo , Miasta Św. Ojca Pio. Zwiedzanie miejsc związanych z jego życiem i działalnością , a następnie przejazd do Loreto (Sanktuarium Domku z Nazaretu),  zwiedzanie. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rimini.

 Dzień  6           Śniadanie i wyjazd do Padwy zwiedzanie  Bazyliki Św. Antoniego spacer po mieście  a następnie przejazd do Wenecji rejs statkiem do Placu Św. Marka. Zwiedzanie Bazyliki oraz Pałacu Dożów , czas wolny a po nim spacer uliczkami Wenecji. Wieczorem wyjazd do Polski.

Dzień 7            Planowany przyjazd przed południem i zakończenie pielgrzymki.

Cena: 250 Euro + 350 PLN

 Świadczenie zawarte w cenie

  • Przejazd Autokarem
  • Przewodnik na całej trasie
  • Ubezpieczenie NW i KL
  • 5 noclegów hotelach +HB

 Wstępy i opłaty wjazdowe 30 EURO

Organizator: TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA „ PIAST TOURIST „ JÓZEF SZPETKOWSKI, BRZEG UL. PIŁSUDSKIEGO 23/11, TEL: +48 / 602 339 806 lub 77/ 444 14 72, E-MAIL : jozefbrzeg@wp.pl


Dodano: 20-08-2017

[16 – 23.02.2018] (piątek -piątek)  – Pielgrzymka do Ziemi Świętej organizowana przez Naszą Parafię

Szczegółowy program pielgrzymki: kliknij tutaj

WordPress Lightbox Plugin