Ogłoszenia parafialne

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

03.07.2022

XIV Niedziela Zwykła

   1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na comiesięczną Adorację Najśw. Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
   2. Zmiana Tajemnic Różańcowych Róż Żeńskich po Mszy św. o godz. 7.30.
   3. Jutro, w poniedziałek 4.07. o godz. 16.00 w Domu Katechetycznym odbędzie się kolejne spotkanie w ramach bezpłatnych porad prawnych. Porady prowadzi Pan mecenas Maciej Badora. Zapraszamy!
   4. W okresie wakacji, w lipcu i w sierpniu Msza św. o godz. 12.00 w środę, w Sanktuarium M.B. Bolesnej nie będzie sprawowana.
   5. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Zapraszam do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.
   6. KANCELARIA PARAFIALNA w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu i sierpniu, nie będzie czynna w piątki w godzinach od 10.00 do 12.00. Pozostałe godziny urzędowania Kancelarii pozostają bez zmian.
   7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia najnowsze numery „Niedzieli”, “Gościa Niedzielnego” i inne tytuły.
   8. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.
   9. Taca w przyszłą, drugą niedzielę miesiąca przeznaczona będzie w całości na fundusz remontowy naszej świątyni. “Bóg zapłać!” za składane na ten cel ofiary.

Proboszcz Parafii

ks. dr Wiesław Rusin