Ogłoszenia parafialne

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

17.02.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W poniedziałek (18.02.) w ramach Kręgu Biblijnego zapraszamy na trzecie spotkanie programu Drogami Wiary i Rozumu w WSD Diecezji Świdnickiej. Tematem kolejnego wykładu będzie zmartwychwstanie Jezusa. Ksiądz Profesor Bogdan Ferdek odpowie na kluczowe pytanie naszej wiary: CZY SĄ DOWODY NA ZMARTWYCHWSTANIE JEZUSA? Zapisy na wyjazd w zakrystii.
  2. W środę o godz. 12.00 – Msza św. w Sanktuarium M.B. Bolesnej, a o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza św. w Sanktuarium M.B. Bolesnej również w każdą sobotę o godz. 8.00.
  3. W czwartek (21.02.) o godzinie 18:30 w Domu Katechetycznym odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy, by na to spotkanie w miarę możliwości przyszli oboje rodzice.
  4. Również w czwartek, po wieczornej Mszy świętej, około godziny 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie dla Grupy Formacyjno-Modlitewnej. Wszystkie osoby, które pragną pogłębić relację z Panem Bogiem, chcą modlić się wspólnie i które pragną odnowić swoją wiarę, zapraszamy na to spotkanie. Spotkanie odbędzie się w salce przy kancelarii.
  5. W środę (20.02) na godzinę 17:00 zapraszamy na spotkanie dzieci z Grupy Świętego Michała Archanioła, w piątek (22.02) o 17:00 jest również próba Scholi dziecięcej “ZAŁOGA BOGA”. Zapraszamy dzieci na te spotkania.
  6. W następną niedzielę (24.02.) w czasie Mszy Świętej o godzinie 11:00 zostaną poświęcone Świece dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej Świece będą rozdane. W następną niedzielę dzieci z klas IV, które przygotowują się do Rocznicy I Komunii Świętej otrzymają Książeczki Uczestnictwa w Mszach Świętych.
  7. Również w najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych na projekcję filmu fabularnego pod tytułem: „CHATA”, która odbędzie się w salce Domu Katechetycznego o godz. 15.30. W programie także kawiarenka i rozmowa po filmie.
  8. W dniach od 22 do 24.02. w Domu Sióstr Niepokalanek na Sobięcinie odbędzie się kolejna edycja “SZKOŁY MARYI” – Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji. Zapisy pod numerem telefonu: 792-218-607. Bliższe informacje na plakacie w gablotach.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, “Gość Niedzielny”, “Niedziela”, “Rycerz Niepokalanej” i inne.
  10. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

   Proboszcz Parafii

ks. dr Wiesław Rusin

WordPress Lightbox Plugin