Ogłoszenia parafialne

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12.07.2020

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca Róż Żeńskich.
  2. W kościołach nadal należy zachowywać zalecane środki ostrożności: bezpieczną odległość, oraz zasłanianie ust i nosa.
  3. W poniedziałek 13.07. zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie sie Mszą św. o godz. 18.00. Za uczestnictwo w Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy do wspólnej modlitwy i pokuty.
  4. W poniedziałek od godz. 15.00 – wspólnotowa Adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą w intencji Ojczyzny, zakończona Mszą św.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej kolegiacie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do godz. 18.00.
  6. Taca z dzisiejszej, drugiej niedzieli miesiąca, przeznaczona jest w całości na remont wieży naszej kolegiaty. Serdeczne “Bóg zapłać” za wspieranie trwającego remontu. Na stolikach wyłożone są koperty, w których można składać ofiary imienne na remont.
  7. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; we wtorek – św. Bonawenturę; w czwartek – NMP z Góry Karmel.
  8. Polecamy nowe numery prasy katolickiej: “Gość Niedzielny”, “Niedziela” i inne tytuły.
  9. Dnia 16.07. w czwartek w Przychodni “Biały Kamień” przy ul. Wysockiego odbędą się badania DOPPLER naczyń szyjnych, żylnych, kończyn dolnych, USG, Echo serca. Koszt 55 zł. Rejestracja w Recepcji. 74 8434058.
  10. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. W czasie wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie. Zadbajmy również, aby w każdą niedzielę uczestniczyć we Mszy świętej.

Proboszcz Parafii

ks. dr Wiesław Rusin

WordPress Lightbox Plugin