Program kolędy

Program kolędy (aktualizacja 21.01.2018)

 21.01.2018 niedziela

Początek kolędy od godz. 15.00

  • Konopnickiej
  • Dworcowa i  Przemysłowa

 22.01.2018 poniedziałek

Początek kolędy od godz. 15.30

  • Wajdy (dawna Lewartowskiego)
  • Zajączka
  • Kościuszki, Garbarska, Niska, Wąska

 01.2018 wtorek

Początek kolędy od godz. 15.30    

  • 1 – go Maja (1 – 20b)
  • 1 – go Maja (23 – 41)
  • Kasztanowa

 24.01.2018 środa

Początek kolędy od godz. 15.30    

  • Słowackiego
  • Limanowskiego, ul. Rycerska, ul. Kilińskiego

 25.01.2018 czwartek

Początek kolędy od godz. 15.30    

  • Piłsudskiego
  • Kunickiego
  • św. Jadwigi, pl. Tuwima

 26.01.2018 piątek

Początek kolędy od godz. 15.30  

  • Gdańska, pl. Magistracki
  • Sienkiewicza, ul. Aptekarska
  • Książęca, ul. Skrzetuskiego

 27.01.2018 sobota

Początek kolędy od godz. 15.30  

  • Rynek
  • Teatralny, Traugutta, Dojazdowa
  • Kościelny, ul. Kościelna, ul. Pankiewicza, ul. Kossaka

 29.01.2018 – poniedziałek

Początek kolędy od godz. 15.30  

  • Kolęda dodatkowa (na indywidualne zgłoszenia)

 


Kolęda odbyła się już w mieszkaniach przy ulicach: [aktualizacja 21.01.2018]

02.01.2018 (wtorek):

  • ul. Szpitalna, ul. Czerwonego Krzyża, ul. Lotników
  • ul. Batorego, ul. Nowogrodzka
  • ul. Wysockiego

03.01.2018 (środa):

  • ul. Niepodległości (nieparzyste)
  • ul. Niepodległości (parzyste)
  • ul. Kasprowicza

04.01.2018 (czwartek):

  • ul. Jagielońska
  • ul. Piotra Czajkowskiego
  • ul. Wronia, ul. Piastowska

05.01.2018 (piątek):

  • ul. Welońskiego
  • ul. Hutnicza
  • ul. Okrzei 2-9 +blok nr 1

07.01.2018 (niedziela):

  • ul. Słowicza 19-51 + blok nr 13
  • ul. Słowicza 2-18 + blok nr 11
  • ul. Okrzei 10-15 + blok nr 3

08.01.2018 – poniedziałek

  • Moniuszki 2- 30 
  • Moniuszki 32- 60 (parzyste) 
  • Moniuszki 5 – 39 (nieparzyste)

09.01.2018 – wtorek

  • Moniuszki 66 I
  • Moniuszki 66 II
  • Moniuszki 68 a-d

10.01.2018 – środa

  • Moniuszki 68 e-i
  • Młynarska 9-20
  • Młynarska 21-39

11.01.2018 – czwartek

  • ul. Mickiewicza 34-54 (parzyste)
  • ul. Mickiewicza 2-32 (parzyste)
  • ul. Poleska i Łukowa

12.01.2018 – piątek

  • ul. Mickiewicza 31-69 (nieparzyste)
  • ul. Mickiewicza 3-29 (nieparzyste)
  • ul. Tetmajera, ul. Ptasia, ul. Sowia, ul. Syrokomli

13.01.2018 – sobota

  • ul. P. Skargi 30-42
  • ul. P. Skargi 43-48
  • ul. Mączna

14.01.2018 – niedziela

  • ul. Rolnicza
  • ul. Cicha
  • ul. Głowackiego

15.01.2018 poniedziałek

  • Browarna, ul. Lubelska
  • Mazowiecka, ul. Przebieg, ul. Kasprzaka
  • P. Skargi 19-29

 16.01.2018 wtorek

  • Zakopiańska
  • Wyspiańskiego, Ossowskiego
  • P. Skargi 1-14

 17.01.2018 środa

  • Buczka 1-10
  • Buczka 11 – 15
  • Schmidta

 18.01.2018 czwartek

  • Aleja Wyzwolenia 25 – 59 nieparzyste
  • Aleja Wyzwolenia 32 – 54 parzyste
  • Chrobrego

 19.01.2018 piątek

  • Dmowskiego od 10  do końca – parzyste
  • Dmowskiego od 1 do 8A
  • Aleja Wyzwolenia 2-28 parzyste

 20.01.2018 sobota

  •  Pługa
  • Nowy Świat, Mała
  • Aleja Wyzwolenia 1-19 nieparzyste
WordPress Lightbox Plugin